Web Design Services

Analityka internetowa

Zamień ruch na stronie na przychód! Dzięki analityce i reklamie wykorzystasz Internet do cna i poznasz odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Strategia do sukcesu potrzebuje odpowiednich narzędzi analitycznych. Oprócz Google Analitycs, Search Console, Google Tag Manager, SEM STORM  etc. wykorzystujemy dedykowany i autorski system Alfascreen.

Analiza firmy

Początkiem każdej kampanii marketingowej jest analiza samej firmy, jej konkurencji, otoczenia i branży, w której działa. Tylko poprawne przygotowanie do zadania pozwala osiągnąć pozytywne wyniki.

Audyt aspektów wpływających na skuteczną obecność w Internecie (SEO, ruchu, klientów, użyteczności) pozwala na podjecie działań mających na celu optymalizacje przedsięwzięcia. Po czynnościach audytu zaplanujemy i przedstawimy kompleksowe wytyczne odnośnie przebudowy i optymalizacji strony.

Effective Web Development Solutions

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu ustalenia celów i zadań dla ich aktywności online. Stosujemy szeroką gamę narzędzi, sprawdzonych w branży technik i analiz. Na końcu naszej analizy i badań przedstawi kompleksowy raport na temat naszych wyników, wraz z jasnymi rekomendacjami na temat kolejnych kroków do podjęcia.

Trwała strategia rozwoju przez analizę

Informacje przedstawione w naszych raportach daje pełną przejrzystość i ułatwiają ulepszenie strategii optymalizacji.

Optymalizacja zachowań odwiedzających

 Jesteśmy w stanie planować projekty i plan optymalizacji zachowań użytkowników za pomocą autorskiej technologii.

Effective Web Development Solutions

Oferujemy: analizy real time Analytics,  analizy treści i budowa strony, analiza rynku, audyt SEO, audyt konkurencji, audyt klienta, analiza i tworzenie person. Dzięki naszym raportom poznasz silne i słabe strony swojej obecności w Internecie jak i zarówno swojej konkurencji. Również niektóre z przydatnych funkcji w ramach analiz są: filtry niestandardowe, zautomatyzowane zadania, śledzenie zdarzeń i realizacji celów, wizualizacja ścieżek zakupowych, wspomagane konwersje, przepływ odwiedzających, odwrócić ścieżki do celu, a także wiele innych.

13

analizowanych firm

6

analiz rynku

11

analiz treści

4

analiz konsumentów

37

analiz realizacji celów

12

analiz SEO

Opowiedz o swojej firmie i jej celach

Pozwól sobie pomóc, rozwijaj firmę przez zaangażowanie i pasje

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj dogłębną analizę i audyt swojego biznesu online. Opracujemy strategię rozwoju szytą na miarę!

Referencje

Zobacz więcej

Realizacje

Zobacz więcej