Digital Consultancy Services

Konsulting marketingowy

Opracowane skuteczne rozwiązania z dziedziny marketingu internetowego pozwalają moim klientom na zwrot z poniesionych nakładów na marketing oraz zysk w postaci bezpośredniej sprzedaży lub przez pozyskanie nowych klientów.  

Doradztwo marketing online ma na celu określenie strategii, której zadaniem będzie realizacja i osiągnięcie głównych celów komercyjnych Twojego biznesu. Podnoszenie wizerunku online firmy, zwiększenie dochodów, wydajności, a przy tym zmniejszenie kosztówTo tylko częściowe cele, w których w skład wchodzą takie zadania jak komunikacja z klientami, zwiększanie zaufania, budowa wizerunki, zwiększenie widoczności firmy online, sprzedaż przez Internet oraz wiele więcej z uwzględnieniem najnowszych technik promocji.

Konsulting marketingowy jest nieocenionym rozwiązaniem dla tych, którzy nie szukają kompletnego outsourcingu działań marketingowych i może pomóc na dobór odpowiedniej strategii, kanałów i działań online. 

Jestem dumny z wiedzy i doświadczenia jakie zdobyłem przez kilkanaście lat funkcjonowania w tak ciężkiej i konkurencyjnej branży. Oferuję moim klientom, techniczne, kreatywne rozwiązania i doświadczenie, które przynoszą znakomite wyniki.
Effective Digital Consultancy Strategy

Dla uzyskania dokładnego zrozumienia produktu lub usługi, branży, klientów, potrzeb i celów biznesowych przeprowadzam wywiad z pracownikami firmy w celu opracowania idealnej strategii rozwojowej. Analizuję również otoczenie biznesowe branżę oraz mocne i  słabe strony konkurencji. Następnie określam KPI  (kluczowe wskaźniki efektywności) dla działań, dalszego pomiaru ich efektywności i oceny sukcesu strategii online

Ja oraz profesjonalny zespół wchodzący w skład agencji  może stworzyć wgląd na idealnego potencjalnego klienta poprzez profilowanie tzw. person konsumentów, śledzenie zachowań, weryfikacji  interakcji z marką. Badania te pozwalają zrozumieć, które punkty, cechy marki są istotne dla klientów, i jak możemy wpływać na zachowania kupieckie konsumentów.
Możemy dostarczyć każde z naszych gotowych rozwiązań, usług, indywidualnie lub w ramach stałej współpracy.

Effective Digital Consultancy Strategy

Powiedz o swoich potrzebach

Pozwól mi sobie pomóc w celu osiągnięcia rozwoju i sukcesu online

Skontaktuj się ze mną i pozyskaj rozwiązania za największym wpływem na skuteczny rozwój Twojej firmy.

Referencje

Zobacz więcej

Jak pomogliśmy

Zobacz wszystkie