Content Marketing Strategy

Strategie marketingu treści

Dopasowujemy do oczekiwań i rynku strategie marketingu treści dla każdego klienta indywidualnie. Nasi copywriterzy wiedzą dokładnie jak sprzedawać za pomocą treści!

Marketing treści buduje społeczności, inspiruje i wzbudza zaangażowanie wśród czytelników zwiększając tym samym widoczność samej firmy w rankingach wyszukiwarek. Tworzenie i udostępnianie wysokiej jakości treści marketingowej i istotnych informacji, ma na celu realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa. Pomaga pozyskiwać konsumentów, w celu zwiększenie sprzedaży i poziomu interakcji między marką a klientem.

Marketing treści jest skutecznym sposobem, aby zwiększyć konwersje, a jego głównym celem jest zbudowanie strategii treści, które zaspokoją potrzeby grupy docelowej. To pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i stanowi wielkie atut w oczach klientów. Marketing treść, pośrednio ma również na celu poprawienie profilu marki i reputacji  samej firmy online.

Nasz zespół od SEO/ pozycjonowania może zintegrować marketing treści do kompleksowej strategii marketingowej w celu zwiększenia widoczności firmy w Internecie i zwiększenie tym samym konwersji witryny.

Newsy branżowe

Aktualne wpisy i informacje, które będą związane z daną branżą. Cele pośrednie to informowanie, edukacja  i zabawianie czytelników.  Cele bezpośrednie prowadzą do zwiększenia zaangażowania i aktywności w sferze mediów społecznościoweych, poprawienie reputacji firmy  i zdobyć wiarygodność.

Studia przypadków

Wzbudzić zaufanie grupy docelowej przez publikację szczegółowych raportówpodsumowań projektów i dokumentacji wyników potwierdzających efektywność rozwiązań, produktów i usług.

 

Strategie treści

Osiągnięcie celów biznesowych z kompleksową analizy strategii treści dostarczonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych copywriterów i analityków.

Wywiady opioniotwórcze

Zdobądź autorytet lidera w danej branży, uzyskując komentarze od ekspertów i fachowców branżowych. Podziel się ich wiedzą, a natychmiast zobaczysz wzrost zaangażowania i pozytywne opinie wśród swoich odbiorców.

 

Publikacje prasowe

Zwiększ odwiedziny swojego profilu online oraz ruch do witryny firmowej poprzez publikacje prasowe publikowane na portalach informacyjnychi branżowych.

Tutoriale i samouczki

Promuj swoją firmę przez wysokiej jakości tutoriale, samouczki i poradniki, które znacznie zwiększą poziom zaangażowania użytkowników mediów społecznych i poprawią pozycję firmy w danej branży.

186

opublikowanych newsów

38

przeprowadzanych analiz przypadku

23

zrealizowane strategie treści

15

przeprowadzonych wywiadów

Jesteśmy świadomi znaczenia udanej kampanii marketingowej treści, dlatego nie tworzymy prostych bez poparcia not informacyjnych, a interesujące i przekonujące treści, które przyciągają zainteresowanie klientów i zatrzymują ich uwagę. Dostosowujemy strategię treści marketingowej dla każdego z naszych klientów indywidualnie.

Effective Copyrighting

Zapewniamy treści, które przekonają użytkownika i skłonią go do zapoznania się z  ofertą witryny i firmy w celu zakupu produktów lub kontaktu telefonicznego. Nasi doświadczeni copywriterzy wiedzą dokładnie, jak sprawić, by słowa sprzedawały.

Opowiedz o swojej firmie i jej celach

Pozwól sobie pomóc, rozwijaj swoją firmę przez zaangażowanie i pasję

Przyciągaj i przekonuj docelowy rynek i potencjalnych klientów zwiększając widoczność witryny w wyszukiwarkach przez treści dostarczoną przez naszych profesjonalnych copywriterów.

Referencje

Zrealizowane projekty online