Email Marketing

Email Marketing

Opracowujemy doskonałe i sprawdzone kampanie mass mailingowe. Zdobywaj nowe rynki lub bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami i zwiększaj sprzedaż.

Wśród wielu narzędzi marketingowych powinieneś zwrócić uwagę na kampanie wysyłkowe do swoich klientów i potencjalnych klientów. Organizuj promocji i wyprzedaże, ale i również sięgaj po nowe rynki.

Ważne jest aby budować stałe relacje ze swoimi klientami, przypominając w dodatnich aspektach i wartościach danej firmy. Tylko za pomocą długotrwałych relacji uzyskuję się miano lidera rynkowego. Świadomość i przywiązanie do swojej marki możemy osiągnąć dzięki wysyłkom e-mailingowym.

Posiadamy gotowe rozwiązania pozwalające nam na planowanie i przeprowadzanie skutecznych kampanii mass mailingowych. Śledzimy wyniki takich kampanii i na bieżąco optymalizujemy ich kształt i przekaz do wymagań rynkowych i klientów.

Kompleksowa strategia pozyskiwania @

Dokonamy analizy rynku, możliwości budowania własnej bazy wysyłkowej lub pozyskania zewnętrznej bazy potencjalnych klientów.

Automatyzacja procesu wysyłki

Sprawdzone i autorskie systemy do zbierania baz klientów jak i do grupowania i wysyłki wiadomości e-mail zbiorczo.

Projektowanie szablonów

Dopasowujemy projekty szablonów do oczekiwań odbiorców i nawyków internetowych.

Śledzenie i raporty

Kluczem do skutecznej kampanii mailingowej jest jej odpowiednie zaplanowanie i realizacja. Tylko pomiar i analiza wyników umożliwia bieżącą optymalizację całej kampanii.

Zajmiemy się kompleksowo całą kampanią, od pozyskania bazy mailingowej, integracji ze stroną po wysyłkę i pomiar skuteczności.

Realizacje

Zobacz więcej

Zwiększ zasięg swojej oferty wykorzystując cały potencjał technologii internetowej i sprawdzonych strategii marketingowych!

9

aktywnych kampanii mailingowych

144

szablonów maili

4

klientów mailingu

9

śledzonych parametrów skuteczności

Opowiedz o swojej firmie i jej celach

Pozwól sobie pomóc, rozwijaj swoją firmę przez zaangażowanie i pasje

Projektujemy unikalne szablony mailingowe, planujemy i przeprowadzamy skuteczną rozsyłkę mailingu w oparciu o sprawdzone rozwiązania techniczne.

Recenzje

Zobacz wszystkie