Mobile Marketing Services

Marketing mobilny

Jesteśmy świadkami powstawania nowych kanałów i platform, a mobilność wiedzie w tym prym.

Liczba użytkowników smartfonów stale rośnie i to znacznie szybciej niż liczba użytkowników PC'etów, jest to powód, dla którego możliwość dotarcia do odbiorców mobilnych nie powinna być ignorowanana. Marketing mobilny tworzy silniejsze doświadczenia i zaangażowania użytkowników, które wykraczają daleko poza odwiedzanie banerów reklamowych, nasz komunikat może docierać do grupy docelowej w każdej chwili, w dowolnym miejscu.

Marketing mobilny oferuje szeroki zakres możliwości interakcji z użytkownikami, na bardziej osobistym poziomie. Dziś możemy docierać do publiczność, nie tylko na podstawie ich wieku, płci i lokalizacji, ale również  na podstawie historii przeglądania danych mobilnie, czy zainteresowań. 

Nasza agencja posiada doświadczenie w opracowywaniu witryn według najlepszych praktyk i dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Planujemy i realizujemy całe kampanie mobilne, z zarysem strategii, profilowania, projektowania kampanii, publiczności i rozwoju, aż po publikację i raporty.

49%

zwiększone zaangażowanie

21%

zwiększony wskaźnik zaangażowania postów

+10k

średnio odwiedzin profilu

7k

pobrań

Zapewniamy analizę strategii mobilnego marketingu i dostosujemy rozwiązania do potrzeb i planów biznesowych. Nie przegap okazji - bądź mobilny!

Design od moblinego

Możemy zapewnić dużą użyteczność przeglądania witryn dla użytkowników mobilnych. W tym celu najpierw skupiamy nasze wysiłki na użytkownikach smartfonów, a następnie rozwijamy projekt do PC'etów.

Celna publika

Wiemy, że potencjał mobilnego marketingu może dać sukces firmie, dlatego nasze kampanie mobilne są realizowane w oparciu o dokładne ukierunkowanie na potencjalnych odbiorców.

Kampanie SMS

Stosujemy podejście w "wielokanałowe", które integruje różne sposoby dotarcia do użytkownika, w tym kampanii marketingowych typu SMS .

Powiedz nam o swoich oczekiwaniach

Pozwól nam sobie pomóc w celu osiągnięcia rozwoju i sukcesu online

Skontaktuj się nami a opracujemy skuteczną strategie marketingu mobilnego

Referencje

Zobacz więcej