Web Development Services

Social Media Marketing / Facebook

Skuteczna strategia w mediach społecznościowych może przyczynić się do rozwoju zaangażowanego użytkowników, wzrostu świadomości firmy, jej produktów i skutkować w zwiększeniu sprzedaży.

Jako agencja marketingu internetowego pomagamy ustalić cele biznesowe naszym klientom i realizujemy je za pośrednictwem przekazu marketingowego w mediach społecznościowych.  Tworzymy atrakcyjne treści, które wspomagają sprzedaż i wizerunek firm chcących zwiększyć zasięg swojej oferty o media społecznościowe: Facebook, Twitter, Wykop, fora internetowe..

Wspieramy działania z zakresu Social Media Marketing przez planowanie treści i zawartości przekazu, optymalizację reklamy w mediach, współpracę z blogerami, ambasadorami marki, przez monitoring liczby udostępnień zaangażowania i polubień. Głównym celem, obok podniesienia zaufania do firmy i jej produktów jest wzrost sprzedaży i zwiększenie liczby nowych klientów.

Nasze usługi w ramach Social Media dają możliwość podłączenia i współdzielenia informacji prowadzącej do wzrostu marki, produkty lub świadomości oferty klientów. Wyniki reklamy w mediach społecznościowych  znajduje swoje odzwierciedlenie w liczbie udostępnień, akcji, komentarzy, polubień i konwersji. Tworzymy i realizujemy kampanie za pomocą: Facebooku, Google+, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Monitoring marki, firmy

 

Zwiększ reputację swojego biznesu wykorzystując kanały i narzędzia social media. Docieraj ze swoim przekazem do potencjalnych odbiorców i klientów swoich produktów i usług.

Konkursy w mediach społecznościowych

Wykorzystaj potencjał "grywalności", wirusowego marketingu w  Facebook, Twitter, czy Pinterest. Przez takie zaangażowanie w Social Media otrzymasz wzrost zwroty z nakładu na reklamę w postaci nowych klientów i zwiększonego ruchu do Twojej oferty w krótkim czasie.

Zarządzanie profilami social media

Nie wiesz jak zacząć przygodę z Social Mediami? Skontaktuj się z nami, prowadzimy ponad 20 profili na Facebook, łącząc ok 50tyś fanów marek. Pozwól aby Facebook zarabiał na Ciebie i Twoją firmę.

Projekt i realizacja reklamy, np. Facebook

Reklama w mediach społecznościowych posiada wielkie walory, umożliwia celne kierowanie przekazu reklamowego do danej grupy odbiorców, np. ze względu na położenie geograficzne, zamożność, zainteresowania, wiek, wyznawaną religię, hobby, czy polubione inne marki etc..

Referencje

Zobacz więcej

Opowiedz o swojej firmie, jej celach i rozpocznij transformację już dziś

Obiecuję, iż nasze działania w mediach społecznościowych przyniosą oczekiwane rezultaty. Dotrzyj z odpowiednim przekazem do swoich potencjalnych klientów.

Realizacje

Zobacz więcej