Google AdWords

Google AdWords - reklama w wyszukiwarce... i nie tylko!

Taka opcja reklamy jest bardzo skuteczna i pozwala osiągać szybkie efekty. Płać tylko za odwiedzających potencjalnych klientów, którzy jendoznacznie wyrazili zainteresowanie i szukali Twojej oferty.

Nasze kampanie reklamowe w Google spełniają najszersze oczekiwania klientów jak i otoczenia rynkowego. Przeprowadzamy usługi obejmujące: płatną reklamę w wynikach wyszukiwania Google, Google Zakupy, Reklamę Video w Youtube, remarketing i reklamę w społecznościach.

Każda kampania jest przez nas stale monitorowana i optymalizowana, tylko w taki sposób można osiągać wymierne i znaczące rezultaty. Przed każdą kampanią dokonujemy szczegółowej analizy rynku, konkurencji i branży. Stała weryfikacja cen kliknięć i stanu konkurencji pozwala nam na minimalizację kosztów przy jednoczesnym realizowaniu założonych celów sprzedażowych.

Płać za efekt, a nie za usługę!

Pozwól swojemu biznesowi osiągnąć oczekiwane rezultaty. Zdobądź rynek pozyskując klientów za pomocą reklamy AdWords. Zaplanujemy budżet zgodnie z rentownością przedsięwzięcia.

Remarketing

Zamień odwiedzających Twoją stronę na płacących klientów. Po wizycie Twojej witryny potencjalny klient będzie konfrontowany w całej sieci z Twoim przekazem marketingowym, czy to baner, czy pole informacyjne o produkcie i usługach.

Reklama Facebook

Potrzebujesz zwiększyć świadomość na temat Twojego biznesu, produktu czy marki? Rozwiązaniem są płatne boxy reklamowe w mediach społecznościowych, np. Facebook.

Reklama banerowa

Zapewniamy dopasowane strategię kampanii reklam banerowych, w oparciu o profile klientów, ich zainteresowania, wiek, płeć, hobby, a nawet zamożność.

Video reklama

Docieraj wizualnie w postaci najsilniejszego przekazu marketingowego, jakim jest video do swoich potencjalnych klientów. Zwiększaj zasięg kampanii o nowe rynki.

Posiadamy ponad to obszerne doświadczenie w realizacji kampanii: Google Zakupy, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter, czy YouTube.

Realizacje

Zobacz więcej

370

zarządzanych słów kluczowych

149

reklam płatnych

6

reklam video

119

reklam banerowych

78

płatnych banerów remarketingowych

170

reklam w social mediach

Opowiedz o swojej firmie i jej celach

Pozwól sobie pomóc, rozwijaj firmę przez zaangażowanie i pasje

Skontaktuj się ze mną w celu maksymalizacji zwrotów z poniesionych nakładów na reklamę

Recenzje

Zobacz więcej