Reputation Managment Services

Zarządzanie reputacją

Zarządzanie reputacją może zwiększyć widoczność firmy, jej zasięg i budować wartość marki.

Zarządzanie reputacją (Reputation Management) ma na celu zwiększenie widoczności firm i projektów internetowych przez kierowanie ruchu, odwiedzających do danej witrynyPomaga wspierać debatę i kreuję rozmowę, tzw. szum medialny na temat danej firmy. Online Reputation Management może być używany do budowania pozytywnego obrazu marki i  w ramach strategia treści. Zarządzanie reputacją ma celu również niwelowanie negatywnych wypowiedzi i opinii dostępnych w Internecie. Jest też reakcją na sytuacje kryzysowe w mediach społecznościowych.

Oferujemy kompletny system zarządzania Twojej reputacji online, uwzględniając szeroki zakres usług, takich jak: monitoring mediów społecznościowych, filtrowanie negatywnego PR,  usuwanie negatywnych treści, zwiększenie zaangażowania oraz interakcji w mediach społecznościowych.

Wypracowana sieć kontaktów z mediami online pozwala nam na stworzenie silnej marki w świecie licznych kanałów Internetowych, w ten sposób każda okazja jest wykorzystana w 100%, a każdy przekaz i publikowany materiał jest tworzony i dostarczony do konkretnej grupy odbiorców.

Effective Web Development Solutions
Zapewniamy raport z zarządzania reputacją, który przedstawia informacje zwrotne dotyczące Twojej firmy, produktu lub usługi. Również śledzimy i notujemy pozytywne i negatywne "wycinki" z prasy internetowej oraz negatywne komentarze i opinie, które pojawiają się na stronach wyników wyszukiwania (Google).  Wykorzystujemy w tym celu liczne systemy online pozwalające nam na bieżący monitoring branż i zagadnień związanych z samą firmą, jaki i marką czy produktami.  W ten sposób  zmniejszamy ryzyko powstania negatywnego wizerunku w świecie online.

Online Public Relations

Social Media
Monitoring

Śledzenie negatywnych opinii

Usuwanie negatywnych opinii

Our case studies

See all projects

Podstawą udanej kampanii zarządzania reputacją jest dogłębna ocena otoczenia i celów firmy. Każda z naszych usług, mogą być zastosowana oddzielnie, w zależności od potrzeb i celów.

Opowiedz o swojej firmie i jej celach

Pozwól sobie pomóc, rozwijaj swoją firmę przez zaangażowanie i pasję

Nawiąż kontakt  a pomogę Tobie dobrać skuteczne narzędzia i rozwiązania, zapewniajace silną pozycję rynkową i reputację online!

Referencje

Zobacz więcej